Nabízené pokoje vyššího standardu, jsou tématicky laděny do přírodních krás, které Valaško nabízí v rámci toulek přírodou. Inspirací, byla oblast a také krajina, ve které je tato historická budova umístěna.

Pokoj Pustevny a Pokoj Radegast


Počet lůžek - Pustevny: 2 + 2 přistýlkaCena - Pustevny: 1400 Kč + 800 KčPočet lůžek - Radegast: 2 + 1 přistýlkaCena - Radegast: 1300 Kč + 400 KčCena za jedno lůžko: 650 Kč

Tak jako sousedí hory Pustevny a Radhošť tak sousedí i tyto pokoje.

Dva dvoulůžkové prostorné apartmány s možností až dvou přistýlek, vybavený dřevěným nábytkem, TV, wi-fi, varná konvice se dvěma skleničkami a dvěma hrníčky, výběr čajů či kávy, lednice s alko či nealko nápoji, prostorná koupelna s rohovou vanou a WC.

Rezervovat pokoj

Pokoj Lysá Hora


Počet lůžek: 4Cena: 2200 KčZa jedno lůžko: 650 Kč

Apartmán s nejvýše umístěným podkrovním pokojem pojmenován Lysá hora podle nejvyšší hory Beskyd.

Prostorný apartmán nabízí dvě místnosti se čtyřmi lůžky s možností až dvou přistýlek, vybaven dřevěným nábytkem, TV, wi-fi, varnou konvicí se dvěmi skleničkami a dvěmi hrníčky, výběr čajů či kávy, lednice s alko či nealko nápoji, prostorná koupelna s rohovou vanou a WC.

Rezervovat pokoj

Úklid na prémiových pokojích probíhá denně.

Pro ubytované nabízíme možnost dokoupení snídaně ve formě švédských stolů
ve výši 100kč na osobu.

Pokoj Hostýn


Počet lůžek: 2Cena: 1200 KčZa jedno lůžko: 650 Kč

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, vybaven dřevěným nábytkem, TV, wi-fi, varnou konvicí s výběrem čajů a kávy, koupelna se sprchovým koutem a WC

Pokoj je vzdušný, bez koberců, se dřevěnou podlahou a je vhodný pro alergiky.

Rezervovat pokoj

Samostatně stojící apartmán – vhodný pro rodiny


Počet lůžek: 3 + 2 přistýlkyCena: 1500 Kč + 600 KčZa jedno lůžko: neposkytujeme

Pro větší komfort a soukromí nabízíme dvoupodlažní samostatný apartmán 2 + kk s vlastním vchodem. V přízemí je vybavený kuchyňský kout, sedačka, konferenční stolek, WC, sprchový kout, TV, wi-fi. Na patře se nachází 4 samostatná lůžka a skříně.

Možnost pronájmu na týdenní pobyt. Cena individuální.

Rezervovat pokoj