Nabízené pokoje vyššího standardu, jsou tématicky laděny do přírodních krás, které Valaško nabízí v rámci toulek přírodou. Inspirací, byla oblast a také krajina, ve které je tato historická budova umístěna.

Pokoj Pustevny a Pokoj Radegast


Počet lůžek - Pustevny:2 + 2 přistýlkaCena - Pustevny: 1495 Kč + 450 KčPočet lůžek - Radegast:2 + 1 přistýlkaCena - Radegast: 1380 Kč + 450 KčCena za jedno lůžko: 660 KčCeny včetně 21% DPH

Tak jako sousedí hory Pustevny a Radhošť, tak sousedí i tyto pokoje.

Dva dvoulůžkové prostorné apartmány s možností až dvou přistýlek, vybavené dřevěným nábytkem, TV, wi-fi, varnou konvicí se dvěma skleničkami a dvěma hrníčky, dále máte k dispozici výběr čajů či kávy, lednici s alko či nealko nápoji, prostornou koupelnu s rohovou vanou a WC.

Rezervovat pokoj

Pokoj Lysá Hora


Počet lůžek: 4Cena: 2350 KčZa jedno lůžko: 650 KčCeny včetně 21% DPH

Apartmán s nejvýše umístěným podkrovním pokojem pojmenován Lysá hora podle nejvyšší hory Beskyd

Prostorný apartmán nabízí dvě místnosti se čtyřmi lůžky, s možností až dvou přistýlek. Vybaven dřevěným nábytkem, TV, wi-fi, varnou konvicí se dvěma skleničkami a dvěma hrníčky, k dispozici výběr čajů či kávy, lednice s alko či nealko nápoji, prostorná koupelna s rohovou vanou a WC.

Rezervovat pokoj

Úklid na prémiových pokojích probíhá denně.

Pro ubytované nabízíme možnost dokoupení snídaně ve formě švédských stolů v ceně 100 Kč na osobu.

Pokoj Hostýn


Počet lůžek: 2Cena: 1380 KčZa jedno lůžko: 660 KčCeny včetně 21% DPH

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, vybaven dřevěným nábytkem, TV, wi-fi, varnou konvicí s výběrem čajů a kávy, koupelnou se sprchovým koutem a WC

Pokoj je vzdušný, bez koberců, s dřevěnou podlahou a je vhodný pro alergiky.

Rezervovat pokoj

Samostatně stojící apartmán – vhodný pro rodiny


Počet lůžek: 3 + 2 přistýlkyCena: 1725 Kč + 660 KčZa jedno lůžko: neposkytujemeCeny včetně 21% DPH

Pro větší komfort a soukromí nabízíme dvoupodlažní samostatný apartmán 2 + kk s vlastním vchodem. V přízemí je vybavený kuchyňský kout, sedačka, konferenční stolek, WC, sprchový kout, TV, wi-fi. Na patře se nachází 4 samostatná lůžka a skříně.

Možnost pronájmu na týdenní pobyt. Cena individuální.

Rezervovat pokoj